Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Tools Rental

Pozicovna naradia pozicovna naradia

MKB Werke plus, s.r.o.

Pozicovna naradia a stavebnej mechanizácie Liptovský Mikuláš. Búracie, sekacie, vŕtacie kladivá všetkých výkonnostných tried značky HILTI a MILWAUKEE. Hutniaca technika t.j. vibračné dosky, vibračné dusadlá zn. WACKER, LUMAG.
Rezacia a brúsna technika, stroje na brúsenie parkiet, rezačky na dlažbu, diamantovú techniku. Elektrocentrály, vysokotlaké čističe KARCHER, priemyselné vysávače, odsávacie systémy k búracím a vŕtacím  kladivám. Stavebné miešačky a lešenia. Kompletnú ponuku strojov nájdete a vyskúšate priamo v našej predajni resp. našom cenníku. Priamo v našej predajni ďalej nájdete široký sortiment ručného náradia, strojov a príslušenstva, doplnkových tovarov, spojovacích materiálov a ochranných odevov. Požičovňa náradia s možným dovozom techniky až k Vám v regiónoch Liptov, Orava, v okresoch Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Dolný Kubín, Tvrdošín, Námestovo.

Búracie, sekacie, vŕtacie kladivá všetkých výkonnostných tried značky HILTI, MILWAUKEE.
Hutniaca technika t.j. vibračné dosky, vibračné dusadlá zn. WACKER, BOMAG.
Rezacia a brúsna techniku, rezačky na dlažbu, rezačky asfaltu. Elektrocentrály,
vysokotlaké čističe KARCHER, priemyselné vysávače, kompresory, vibračné valce.
Stavebné miešačky a lešenia.

Široký sortiment príslušenstva, profesionálne kladivá a preimyselné vysávače s oklepom. Polygónové samozaostrovacie sekáče zn. HILTI, MILWAUKE pre väčšiu efektivitu a spoľahlivosť pri práci. 4-bitové príklepové vrtáky s pracovnou dĺžkou do 500 mm, s hrúbkami 18″ / 24″ / 32″ / 40″. S našimi profi strojmi zvládnete všetko sami. Príďte medzi nás, radi Vám poradíme, predvedieme techniku a stroje priamo u nás … Vyberte si z našej ponuky, zavolajte nám, príďte si vyskúšať osobne, resp. Vami vybranú techniku Vám v prípade potreby dovezieme až k Vám domov, či priamo na stavbu.

Osobný odber u nás na predajni resp. dovoz náradia a techniky až k Vám v okresoch Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Dolný Kubín, Námestovo.

Opening Hours

Monday

08:00 - 17:00

Tuesday

08:00 - 17:00

Wednesday

08:00 - 17:00

Thursday

08:00 - 17:00

Friday

08:00 - 17:00

Saturday

08:00 - 12:00

Sunday

-

Address

Our Address:

Nová 4432/10 liptovský mikuláš

GPS:

49.0779422, 19.629339

Contact Owner